Biz Kimiz?

Bursa merkezli dijital hizmetler firması olan Metgesoft; genç, yenilikçi ve uzman kadrosuyla dijital alanda başarılı olmak isteyen, başarısını güçlendirmek isteyen işletmelere ve kişilere özelleştirilmiş çözümler sunar. Web tasarım, web yazılım, e - ticaret, bulut bilişim çözümleri,

mobil uygulama ve dijital pazarlama gibi çeşitli alanlarda verdiğimiz hizmetlerde işletmelerin hedef ve gereksinimlerine uygun şekilde projeler üreterek, dijital dönüşüm yolculuklarına katkı sağlıyoruz. Bu sayede hem işletme hem de biz gelişiyor, birlikte büyüyoruz.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin dijital dünyadaki rekabet ortamında güçlü olmalarını sağlayarak iş süreçlerinde başarı kazanmalarına ortak olmaktır. Müşteri memnuniyetini koruyarak projelerde hem işletmelerimizi hem de kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz:

Müşteri deneyimini yeniden tanımlamak ve bu konuda öncü olmaktır. Müşteri odaklı oluşturduğumuz dijital çözümlerle müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı, çoğu zaman da aşmayı hedeflemekteyiz. Bu bakış açısıyla sunduğumuz hizmetimizde müşterilerimizden gelen geri bildirimlere önem veriyor, çözümlerimizi bunlara göre oluşturuyoruz. Kullanıcı deneyimi odaklı olmaya devam ederek müşterilerimizle birlikte gelişmeyi sürdüreceğiz.

Metgesoft dijital hizmetler firmasını diğer hizmet sağlayıcılarından ayıran en önemli özellik, verdiği hizmetlerde interaktif şekilde ilerlemesi, Hizmet sonrasında bakım ve teknik destek işlemlerini de atlamamasıdır. Değişen ve gelişen teknolojiler karşısında hizmetlerin de her zaman aynı kalmayacağını biliyor; gerekli güncellemeler, geliştirmeler olduğunda yanınızda duruyoruz. Sunduğumuz hizmet hakkında kafanıza takılan soru işaretleri olursa her zaman gideriyoruz.
Bu detaycı yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini yakalayan Metgesoft, müşteri memnuniyetini yeniden tanımlayan bir vizyonla sektöre yön vermektedir.

Aklınızdaki Projeyi Beraber Hayata Geçirelim

Dijital dünya, sürekli olarak yenilenen ve evrilen bir alandır. İşte tam da bu noktada aklınızdaki projeyi hayata geçirmek için beklememeli, dijital dünyaya atılarak fırsatları yakalamalısınız. Projenizi dinliyor, araştırıyor ve uygun çözümlerle aklınızdaki projeyi ekrana döküyoruz. Unutmayın, her büyük proje ilk olarak sadece bir düşünceydi.

Web tasarımından mobil uygulama geliştirmeye, dijital pazarlamadan sunucu hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerde sizin başarınızı kendi başarımız olarak görüyor, sizinle birlikte gelişiyoruz.

Bir Projeye Başlama Adımlarımız:

 • ●  Sizi dinleriz: Projenin amaçlarını ve hedeflerini anlamak için sizi can kulağıyla dinliyor, işletmenin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Nelerin iyi olacağı ile ilgili önerilerimiz ve tecrübelerimizi sizinle bir toplantı ile paylaşıyoruz.

 • ●  Yol Haritasını Oluştururuz: Projemizin planı, hangi noktada nelerin yapılacağı, ekip içi rollerin dağıtılması gibi konuları ayarlıyoruz.Gerektiği yerde sizinle yeniden iletişime geçiyor, eksik veya hatalı ilerleme olmasının önüne geçiyoruz.

 • ●  Araştırırız: Projenin gerekli tüm noktalarında neler yapılacağını, riskleri araştırıyor, not ediyor, ekip içi iletişimle üstünden geçiyoruz.

 • ●  Çalışmaya başlarız: Proje planına sadık kalarak sizi memnun etmek için çalışırız, projenin amacına uygun şekilde çalışmalarımızı ilerletir, proje boyunca sizinle iletişimimizi sürdürürüz.

 • ●  Kontrol Ederiz: Çalışmalarımızı bitirdikten sonra üstünden geçeriz ve testlerimizi gerçekleştiririz. Neleri iyi yaptığımızı, neleri daha iyi yapabileceğimizi tartışırız. İyileştirmeleri ve bakım çalışmalarını tamamlar, proje yedeğini alırız.

 • ●  Yayınlarız: Projeyi yayınlar ve takip ederiz. Süreci tamamladığımızda size teslim ederiz. Başarılarımızı kutlar, birlikte büyümenin ve gelişmenin sonuçlarını yaşarız.

  Proje sonrasında kontrollere ve bakımlara her zaman devam eder, teknik destek ihtiyacında uzman ekibimizle irtibata geçerek ilgi ve bilgi sağlarız.

  Başarı ve müşteri memnuniyeti, bizim için en önemli değerlerdir. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız ve sizinle işbirliği yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Projelerinizi birlikte hayata geçirmek için her zaman yanınızdayız.

  Dijital hizmetlerimizi almak ve projelerde başarılara ulaşmak için iletişim adreslerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilir, Bursa merkezli ofisimizi ziyaret edebilir veya online görüşme talep edebilirsiniz.

  Çalışmak, her şeyi fetheder. - Virgilius

Neler Yapıyoruz

Dijital çözümler

Mobil Uygulama Çözümleri

Etkileyici tasarıma sahip ve her cihazda çalışan mobil uygulamalarımızla kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarın.

Özel Yazılım Geliştirme

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış yazılım çözümlerimizle iş akışını hızlandırın, müşteri memnuniyetini yakalayarak gelir elde edin.

Seo Hizmetleri

Arama motorlarında ve kullanıcılarınızın gözünde ilk sırada siz olun. SEO çalışmalarıyla sitenizi kusursuz hale getiriyoruz.

Sunucu-Hosting Hizmetleri

Kesintisiz sunucu ve hosting hizmetlerimizle işletmenizin başarılarının arkasındayız. Siz işinize odaklanırken verileriniz bizimle güvende!

E-Ticaret Çözümleri

Ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtarak gelirinizi artırın, marka kimliğinizi e- ticaret sitenizle güçlendirin!

Kurumsal Website

Arama motorlarına optimize edilmiş, mobil ve tablet gibi cihazlarda kusursuz bir performans sergileyen özel bir web sitesine sahip olun.