Metgesoft Neler Sunuyor

Mobil Uygulama Çözümleri

İşletmeler için mobil uygulamaya sahip olmak, teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde dijital dönüşümün bir parçası haline gelmiştir.
Ürün ve hizmetlerini mobil cihaz ve tabletlerde erişilebilir hale getirmek işletmenin potansiyel müşterilerini artırmakta, markaya erişilebilirliğini kolaylaştırmaktadır.

İşletmenin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak özelleştirilmiş bir mobil uygulama, kullanıcı deneyimini güçlendirir ve markanın iş süreçlerini önemli ölçüde optimize eder.

Kullanıcı dostu ve etkileyici tasarımlarla oluşturulan mobil uygulamalar markanın kimliğini, özgünlüğünü yansıtmalıdır.

Metgesoft olarak Bursa mobil uygulama yazılımı yaparken işletmelerin isteklerine uygun geliştirdiğimiz mobil uygulamalarla başarılarını destekliyor, deneyimli ekibimizle kullanıcı odaklı tasarımlar oluşturuyoruz.
Bursa mobil uygulama yaptırma hizmeti için iletişim adreslerimizden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Augmented Reality (Artırılmış Gerçeklik) geliştirme dijital dünyada fiziksel dünyanın geliştirilmiş bir versiyon sunulması olarak adlandırılır.
Tasarımı ve kullanıcı deneyimini kusursuz hale getiren AR teknolojisi ile web sitenize, mobil uygulamanıza, diğer farklı dijital platformlarınıza AR teknolojisini entegre ederek müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Gerçek dünya deneyimini ekran üzerinde yaşayan kullanıcılar işletmelere güven duymakta ve satın alma niyetini gerçeğe dönüştürmektedir.
Örneğin bir araba modelini showroom ziyareti yapmadan ofis ortamında denemek, hatta sürüşünü gerçekleştirmek etkileyici bir AR teknolojisidir.

3D modelleme, GPS sistemleri gibi yetkinliklere sahip uzmanlarımızla isteklerinize özel oluşturduğumuz Bursa AR geliştirme hizmetimizle işletmenizin yanındayız.
Alanında uzman kadromuzla bursa merkezli olmak üzere tüm dünyada hizmet vermekteyiz.

Mobil uygulamalar Apple cihazları için app store, android cihazlar için google play uygulamalarında yer almaktadır. Mobil uygulamanız bu iki mağazada yer aldığında tüm mobil cihaz ve tabletlerde erişime açık hale gelmektedir.
Mobil uygulamalarla müşterilerinizle daha yakın iletişim kurabilir, ürün ve hizmetlerinizi daha iyi tanıtabilirsiniz.

Size özel geliştirilen mobil uygulamamızda gerekli güncelleştirmeleri yapıyor, veri güvenliğinize dikkat ediyoruz. Mobil uygulamanızı geliştirdikten sonra da teknik destek ve bakımlarla yanınızdayız.
Metgesoft Bursa google play uygulaması yaptırma veya app store mobil uygulama hizmetlerimizle işletmelerin başarılarına ortak oluyoruz. Bursa yazılım firmaları bu konuda kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Bursa merkezli olmak üzere tüm dünyada hizmet vermekteyiz.