Metgesoft Neler Sunuyor

Sunucu-Hosting Hizmetleri

Hosting, web sitelerinin ve uygulamaların internet üzerindeki barındırma hizmetidir. Bu platformlardaki verileriniz, veritabanı bilgileriniz ve dosyalarınız saklanarak kullanıcılara sunulur.
Kullanıcı deneyimi ve veri güvenliği açısından bakıldığında oldukça önemli bir hizmettir. Bu noktada hizmet sağlayıcısı kesintisiz ve güvenilir bir destek sunmalıdır. Müşterileri memnun etmek, onlara erişimde en önemli araç olan web siteleri ile sağlanmaktadır.

Deneyimli ekibimiz ve son teknolojilere sahip alt yapımızla hosting hizmetinin önemini bilerek hareket ediyoruz. Bu nedenle hosting hizmetinin yanında esnek iletişim ve teknik destek

garantisi vererek güvenilir bir hosting hizmeti sunuyor, işletmelerin başarısını destekliyoruz. Bursa Hosting hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilir, hosting fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özelleştirilebilen ve ihtiyaçlara uygun olarak yapılandırılabilen sunucular paylaşımlı sunuculara göre daha avantajlı ve güvenli olsa da sorumluluk ve teknik bilgi gerektirmektedir.

Özel sunucuların bakımı, güncellemeleri ve performans yönetimi sunucunun kesintisiz ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak için yapılmaktadır. İçerisinde önemli veri kaynaklarını barındırdığı için güvenlik açısından dikkat edilmesi gereken bir öge durumuna gelmektedir.

Metgesoft ajansı olarak özel sunucu yönetimini işletmeler için gerçekleştirmekteyiz. Kesintisiz devam etme, güvenlik gibi özel sunucu sorumluluklarını deneyimli ekibimizle almaktayız. İşletmeniz için en iyi performansı alarak teknik detaylarla uğraşmak istemiyor, bir yandan maliyetlerinizi de azaltmak istiyorsanız Bursa sunucu hizmetleri en doğru adres. Detaylar hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Güvenilir e- posta hizmeti almak işletmelerin performans ve verimliliği açısından çok önemlidir. İşletmeler için e- posta yönetimi, müşteriler ve işletme arasındaki en önemli iletişim yöntemlerinden biridir. Önemli duyurularda, yeni blog yazılarında, e- ticaret siteleri için ürün stoğu geldiğinde, sipariş takip yönetimi gibi daha birçok alanda mail yolu ile haberleşme kullanılmaktadır.

Mail server yönetimi, alanında uzman ekibimizle gerçekleşmektedir. Hesap yönetimi, virüs taraması, spam yönetimi, güncelleştirmeler gibi birçok konuda destek sağlamaktayız. Mail yönetiminin kusursuz devamı için hizmet alarak potansiyel müşterilerinizi mail pazarlama ile daimi müşterilerinize çevirebilirsiniz. Bursa mail server yönetimi fiyatları ve bu alandaki tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir veya arayabilirsiniz.