Metgesoft

Dijital Çözümler

Metgesoft, özel yazılım geliştirme, kurumsal website tasarımı e-ticaret sitesi, mobil uygulama alanında firmanıza dijital çözümler sunmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin
Neler Yapıyoruz

Dijital çözümler

Kurumsal Website.

Arama motorlarına optimize edilmiş, mobil ve tablet gibi cihazlarda kusursuz bir performans sergileyen özel bir web sitesine sahip olun.

E-Ticaret Çözümleri.

Kullanıcı dostu bir deneyim sunan e-ticaret çözümlerimizle, işletmenizi bir üst seviyeye taşıyın.

Sunucu-Hosting Hizmetleri.

Hızlı ve kesintisiz sunucu-hosting hizmetlerimizle web siteniz her zaman çevrimiçi. Optimal performans ve sınırsız destek ile işinizi büyütün!

Seo Hizmetleri.

SEO hizmetlerimiz, web sitenizi optimize eder, trafiği artırır ve arama motorlarında daha görünür hale getirir. Başarıya ulaşın!

Özel Yazılım Geliştirme.

Özel yazılım çözümlerimizle iş süreçlerinizi optimize edin. Size özel, etkili ve yenilikçi yazılımlarla verimliliği artırın!

Mobil Uygulama Çözümleri.

Mobil uygulama çözümlerimizle işletmenizi mobil dünyaya taşıyın! Kullanıcı dostu, hızlı ve etkili uygulamalarla müşteri kitlenizi genişletin!

Metgesoft

Biz Kimiz ?

Metgesoft olarak 2017 yılından beri sayısız işletmeye dijital çözümler sağlamaktayız. İşletmenizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak tasarlanmış özel yazılımlar, E-ticaret sistemleri, ERP sistemleri ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Amacımız, sunduğumuz bu çözümlerle işletmenizi daha verimli, etkili ve rekabetçi hale getirmek.

Sayısız projeyi her yıl başarıyla tamamladık ve saymaya devam ediyoruz

Çözüm Sayımız

0k

Tamamlanan Projeler

0k

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

0k

Projelerimiz

Bizi Keşfedin.

Sayım Hukuk Danışmanlık

Sayım Hukuk Danışmanlık Hukuk bürosunun dijital dönüşüm hizmetini Metgesoft ile başlattık.

Sınav Destek

Sınav Destek online dershane uygulamasını Prof.Dr. Mustafa Bey ve Metgesoft işbirliği ile yazılımı hayata geçirdik

Stockbazaar Resim Uygulaması

İsmail Bey'in çeşitli platformlardan (Freepik, Shutterstock,Elements Envato) gibi tüm resimlerin tek platformda toplandığı bir resim uygulaması ihtiyacını Metgesoft ekibimiz ile gerçekleştirdik

Sayım Cevizcilik

Metgesoft olarak Sayım Cevizcilik için özel olarak geliştirdiğimiz bu e-ticaret sistemi, sektördeki dijital dönüşümün liderliğini üstleniyor.

Metgesoft ile Dijital Dönüşümün Yolunu Açın

Bize Projeni Anlat